Makijaże z okładek - Adriana Lima zachwyca w brazylijskim Vogue!

Lutowy numer brazylijskiego wydania Vogue'a jest poświęcony pięknej Adrianie Limie. Fryzura i makijaż modelki przyciągają uwagę w sposób szczególny!

Stylizacja Adriany Limy przygotowana została w oparciu o najnowsze trendy. Również te dotyczące fryzury i makijażu . To właśnie wizaż modelki zwrócił naszą szczególną uwagę.

Włosy uczesano w irokeza , który wygląda nie tylko elegancko, ale i stylowo. Jest to fryzura wykorzystywana nie tylko przez znanych projektantów. Ostatnio stała się niezwykle modna, zwłaszcza w wydaniu lekko rockowym. Zaledwie parę dni temu podziwialiśmy różne jego wydania na paryskim pokazie Jauna Paula Gaultiera.

Również w makijażu wykorzystano elementy związane z wiosennymi trendami. Przypomnijmy, że nowy sezon to wszechobecna, żywa i wyrazista kolorystyka. Żółty i delikatny pomarańcz połączony z rzęsami w rozmiarze XXL wygląda wyraziście, ale mimo wszystko dość subtelnie. Jeśli zależy wam na bardziej spektakularnym efekcie możecie podkreślić (tak jak ma to miejsce na pozostałych fotografiach) dolną powiekę symetryczną czarną kreską. Również modną propozycją wiosenno-letniego makijażu, którą prezentowano na wybiegu D' Art Métiers Fashion Show Chanel w Paryżu.

Chanel/kolekcja wiosna lato 2011 w ParyżuChanel/kolekcja wiosna lato 2011 w Paryżu Fot. eastnews

Zdjęciami mi zajął się Fabio Bartelt. Znajdziecie je w naszej galerii!

Jak wam się podoba?

Zobaczcie również:

Gwen Stefani ambasadorką L'Oreal

Jak podobają wam się makijaże Adriany Limy z sesji do brazylijskiego Vogue'a?
Więcej o: