Nowa twarz Intimissimi - Alyssa Miller

Dziewczyna Ronaldo nie będzie reklamować kolekcji bielizny Inimissimi na wiosnę 2011. Włoska marka zamieniła Irinę Shayk na Alyssę Miller.

Ostatnio zwróciliśmy uwagę na to , że modelka, która zrobiła się sławna dzięki współpracy z firmą Intimissimi zaczęła reklamować bieliznę ich konkurencji . Wystąpiła w lookbook'u kanadyjskiej marki La Senza . Możliwe, że przedstawiciele włoskiej firmy postanowili zrezygnować ze współpracy z dziewczyną Ronaldo i zatrudnić na jej miejsce nową, równie piękną modelkę. Nie wiadomo, czy kontrakt z Iriną został zerwany, czy została ambasadorką marki, ale nie wzięła udziału w kampanii. Naszym zdaniem kontrakt został zwyczajnie zmieniony. Irina była gwiazdą pokazu kolekcji na wiosnę/lato 2011, który odbył się w Veronie.

Pokaz Intimissimi w Veronie - wiosna 2011Pokaz Intimissimi w Veronie - wiosna 2011 mat. prasowe

Następczyni Iriny - Alyssa Miller jest równie piękna. Ma 21 lat, pracuje w branży od 2005, ale jest mało znana. Jednym z największych sukcesów był udział w kampanii Diesel i kilka pokazów podczas tygodni mody. Teraz dostała ogromną szansę i jej kariera może się potoczyć tak, jak poprzedniczki. Udział w kampanii Intimissimi był przełomem w życiu Iriny .

Zobaczcie czy Alyssa ma szansę na powtórzenie sukcesu Iriny - GALERIA !

Więcej:

Czy Irina Shayk nadaje się jedynie do promowania bielizny?

Irina czy Alyssa?
Więcej o: