Polskie gwiazdy na premierze "Wojny żeńsko-męskiej"

Ósmego lutego odbyła się premiera komedii Łukasza Palkowskiego - jak tym razem spisały się rodzime celebrytki?

Znane osobistości z Polski rzadko kiedy popisują się fantastycznymi stylizacjami, choć trzeba przyznać, że nagonka mediów robi swoje i coraz więcej celebrytek decyduje się na stylistów, co widać na czerwonym dywanie.

Tym razem nie obyło się bez wpadek. Największą zaliczyła oczywiście samozwańcza polska Angelina Jolie, czyli Agnieszka Orzechowska , która poza potwornym makijażem oczu i narysowanymi brwiami zaskoczyła strojem, którego komentować nie ma nawet sensu - wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Agata Zalecka tym razem wypadła gorzej - standardowo, jej fryzura wyglądała nieco nieświeżo, a czarne kabaretki były tylko dodatkowym elementem sprawiającym wrażenie nieczystości. Sama sukienka nie była zbyt trafny wyborem. Ola Kisio zapierała dech w piersiach! Perfekcyjna stylizacja - wyglądała przepięknie! Anna Prus założyła intrygującą sukienkę, za to infantylne rajstopy i znoszone niemodne buty ozdobione paskiem zepsuły jej potencjał. Ania Wendzikowska ubrała się na luzie - wyglądała dziewczęco i lekko, ale jednak zbyt nieformalnie. Beata Sadowska wyglądała, jak zawsze, bardzo dobrze. Magda Boczarska sprawiała wrażenie, jakby skrywała jakąś tajemnicę pod tą kurtką ;) Plus za ciekawe rękawiczki. Jedna z bohaterek wieczoru, aktorka Maja Bohosiewicz , wybrała minimalistyczną dwukolorową suknię. Wyglądała w niej bosko! Niestety torebka mogłaby być satynowa i w innym kolorze, by kreacja nie traciła swej lekkości. Marysia Niklińska wyglądała dobrze, choć kolor rajstop mógłby być bardziej zbliżony do barwy czółenek. Sonia Bohosiewicz , która zagrała główną rolę w "Wojnie żeńsko-męskiej" wybrała czarną suknię, rajstopy i pantofle oraz kolorowe bransolety. Ani kreacja, ani sposób jej noszenia nie wzbudzał zachwytów. Warto zwrócić uwagę na strój Pauliny Piosik - partnerki Krzysztofa Ibisza. Założyła ona lśniącą czarną sukienkę, rajstopy w tym samym kolorze, a do tego słynne dodatki - torbę Louis Vuitton z monogramem Damier Ebene Canvas oraz czarne szpilki Christian Loubotin . Trzeba przyznać, że z takim nakładem finansowym, mogła wybrać lepiej.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII , w której znajdziecie zdjęcia wszystkich omówionych osób.

Paulina Piosik z torebką Louis Vuitton i Krzysztof Ibisz na premierze Wojny żeńsko-męskiejPaulina Piosik z torebką Louis Vuitton i Krzysztof Ibisz na premierze Wojny żeńsko-męskiej fot. Kapif

Więcej o: