Walentynkowa fryzura. Szybko i efektownie!

Masz już plany na walentynkowy wieczór, ale nie masz pomysłu jak się przygotować? Dziś mamy dla was pomysł na romantyczną fryzurę!

Proponujemy wam prostą fryzurę, która wygląda efektownie i elegancko przy minimalnym wysiłku. A przede wszystkim jest dziewczęca i nie dodaje nam niepotrzebnie lat!

1) Pierwszym krokiem do stworzenia tej fryzury jest umycie i prawidłowe odżywienie włosów . Tak przygotowane włosy będą stanowiły świetną bazę do upięcia koka. Kluczowe w tej stylizacji jest nadanie włosom objętości w górnych partiach, ponieważ tylko wówczas uda się stworzyć podstawę dla fantazyjnego , luźnego upięcia. Na wilgotne włosy możesz nanieść piankę.

2) Następnie należy wysuszyć włosy używając do tego dużej, okrągłej szczotki. Podnosząc włosy za jej pomocą - uda się nadać włosom objętość nawet tuż przy skórze głowy. Aby włosy odpowiednio ułożyć, podtapiruj je lekko u nasady.

3) Zwiąż włosy w luźny kucyk tak, aby kosmyki swobodnie się układały . Podwiń końcówki kucyka i poprzypinaj je w taki sposób, aby stworzyły kok. Taka fryzura powinna wyglądać delikatnie i lekko. Układając włosy zdecydowanie nie tworzymy sztywnego wizerunku.

4) Aby podkreślić styl, możesz zawinąć na włosach apaszkę, chustkę i założyć ciekawą opaskę.

Pokaz MoschinoPokaz Moschino Fot. materiały prasowe

Zobacz wideo:

 
 
Więcej o: