Kto wybrał najgorszą kreację na Grammy 2011? Zagłosuj!

Wybieramy najgorzej ubraną gwiazdę gali Grammy 2011!

Niestety, jak na każdej imprezie, nie obyło się bez wpadek. Grammy 2011 obfitowało w wyraziste, lśniące i często kuse kreacje. Nie byłoby w tym nic złego (w końcu to branża muzyczna), gdyby nie brak umiaru. Kto przesadził najbardziej?

Najwięcej ciała pokazała piosenkarka Ciara . Jej sukienki prawie nie było! Kilka skrawków granatowego materiału z białą lamówką na górze i zwiewny dół z egzotycznym wzorem oraz wycięciem aż po majtki. Niestety - taki ekshibicjonizm na jednej z najważniejszych imprez w roku nie przejdzie.

Inną piosenkarką skłonną do przesady jest Nicki Minaj . Doskonale rozumiemy artystyczną potrzebę wyrażania siebie poprzez wizerunek, zwłaszcza w czasach, gdy bez szokowania i nowatorstwa modowego, mało kto robi wielką karierę. Niestety, wszystko wymaga obiektywnego krytycyzmu - nawet, jeśli oceniany strój pochodzi z kolekcji Givenchy . To ubranie, to przebranie za geparda, któremu owca wskoczyła na głowę... Wystające spod "umorusanego" afro włosy pofarbowane w cętki sprawiają, że całość wygląda przerażająco. Dziwactwo na miarę Lady Gagi.

Ciara i Hayley Williams na Grammy 2011Ciara i Hayley Williams na Grammy 2011 kolaż Lula.pl

Kolejną piosenkarką ocierającą się o granicę dobrego smaku, by wzbudzać zainteresowanie muzycznymi dokonaniami, jest Rihanna . Na rozdaniu nagród Grammy pojawiła się w słynnej białej sukni , którą miał na sobie otwierający pokaz Jean Paul Gaultier na wiosnę i lato 2011 androgeniczny model - Adrej Pejic . Niestety, piosenkarka o mocnej budowie dodatkowo poszerzyła się białym kolorem, poziomymi pasami i "puszystością" materiału. Mało tego, pokazała o wiele więcej, niż chciałybyśmy widzieć. Jesteśmy przekonane, że można ubrać się odpowiednio do figury, z klasą i przy tym zwracać na siebie uwagę - Rihanna jeszcze się o tym nie przekonała.

Ostatnią uczestniczką niechlubnego pojedynku na najgorszą stylizację jest Hayley Williams - piosenkarka zespołu Paramore . Ona również postawiła na przezroczystości i wyrazistość. Obawiamy się jednak, że na tej sukience dzieje się za dużo . Cekiny, widoczny brzuch i futerko w kolorze fuksji. Kreacja źle dobrana - poszerza dół, choć powinna drobne ramiona. Efektem jest podkreślona figura gruszki i groteskowy wygląd.

Która stylizacja jest Waszym zdaniem najgorsza?

Rihanna i Hayley Williams na Grammy 2011Rihanna i Hayley Williams na Grammy 2011 kolaż Lula.pl

Więcej o: