Nowe perfumy Rihanny. Mamy film reklamowy!

Wiadomości o nowych perfumach piosenkarki docierały do nas stopniowo. Dziś wiemy o nich prawie wszystko. Brakowało jedynie spotu reklamowego. Zobaczcie!

Good girl gone bad mówi tytuł jednej z piosenek Rihanny. I śmiało można powiedzieć, że krótki spot reklamowy pierwszych perfum piosenkarki do tego właśnie nawiązuje.

W krótkiej, dwu-minutowej reklamie czerwonowłosa Rihanna z łagodnej i niewinnej kobiety przechodzi niczym Alicja w krainie czarów na drugą stronę lustra, gdzie nie jest już tą samą słodką osobą. Jasne światło zamienia się w cień, zmienia się również strój artystki. Nagle przeistacza się w seksowną femme fatale. Niby ta sama, ale jednak odmieniona. Po chwili wszystko cofa się w czasie, by wrócić do dawnego porządku.

Reb'l Fleur jest pierwszym zapachem, który artystka wprowadza na rynek.

Nazwa rebelle fleur oznacza w dosłownym tłumaczeniu zbuntowany kwiat. Taki sam napis piosenkarka wytatuowała sobie jakiś czas temu na szyi. Nazwa nie jest przypadkowa. Babcia Rihanny od dziecka nazywała ją zbuntowanym kwiatem i właśnie na jej cześć postanowiła nazwać tak również swoje perfumy.

Zapach jest dość intensywny, śmiały, szyprowy oraz owocowy. Oprócz tego zawiera również nuty kwiatowe: tuberoza, fiołek, wanilia, bursztyn, hibiskus z odrobiną wody kokosowej . Połączenie ostatnich składników wywołuje wrażenie ciepła na skórze. Pracą nad zapachem zajęły się: Caroline Sabas oraz Marypierre Julien.

Flakon świeci od wewnątrz. Zaprojektowany jest on na kształt wysokiego obcasa. Buteleczkę zdobią również jedwabne wstążki oraz złoty pierścień na korku.

Jak podoba wam się reklama?

Nowe perfumy RihannyNowe perfumy Rihanny Fot. Mat. ReklamoweRihannaRihanna JACKSON LEE / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jackson Lee / Splash News

 

Zobacz też:

Gwen Stefani dla L'Oreal

Jak podoba wam się nowa reklama perfum Rihanny?
Więcej o: