Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Sarah Harding

Sarah Harding - dostaje ogromnego plusa nie tylko za świetny makijaż, ale również za udaną metamorfozę!

Sarah Harding - to jedna z wokalistek zespołu Girls Aloud. Do tej pory znana i kojarzona jako blondynka. Artystka postanowiła odmienić nieco swój wizerunek.

Platynowy blond zamieniła na brąz. Ładna twarz piosenkarki wygląda znacznie bardziej interesująco. Sarah, która do tej pory stawiała na mocno wyrazisty i seksowny wizerunek nieco złagodziła swoja strategię. Naszym zdaniem jest to odmiana jak najbardziej pozytywna. W nowej odsłonie gwiazda wygląda bardzo kobieco, elegancko, ale przede wszystkim stylowo. Bardzo spodobał nam się również jej makijaż.

Świetlista i promiennie wyglądająca cera, delikatny róż na policzkach oraz jasny błyszczyk w połączeniu z bardziej wyrazistym makijażem oczu tworzył niezwykle udany efekt końcowy.

Do makijażu oczu użyto szarego, świetlistego cienia z cieplejszymi refleksami. Do tego czarne kreski na dolnej i górnej powiece ( całe oko jest bardzo wyraźnie obrysowane) oraz sztuczne rzęsy , które w tym wypadku są elementem zwracającym szczególną uwagę.

Makijaż jest wyrazisty, ale pozostaje przy tym wciąż delikatny i subtelny. Sarah udowodniła, że w takim wydaniu również można wyglądać wyjątkowo kobieco!

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Dla porównania przypomnijmy sobie, jak wyglądała jeszcze niedawno:

W JOHNSON / SPLASH NEWS/EAST NEWS/W Johnson / Splash News

W której wersji: blond, czy brąz podoba wam się bardziej?

W której odsłonie Sarah Harding wygląda lepiej?
Więcej o: