Natalie Portman promuje Diora. Mamy już filmik reklamowy!

Pojawiła się już nowa reklama Miss Dior Cherie z Natalie Portman w roli głównej. Reżyserowała ją Sofia Coppola. To, czy spot reklamowy będzie zachwycał jest jednak kwestią dyskusyjną.

Już od wielu miesięcy mówiło się, że Natalie Portman zostanie twarzą perfum marki Dior. John Galliano długo trzymał jednak w tajemnicy jakie dokładnie będą to perfumy. Po premierze głośnego filmu Black Swan, w którym Natalie gra główną rolę - dowiedzieliśmy się, że będą to znane i ogromnie popularne Miss Dior Cherie .

Po pojawieniu się w sieci pierwszych zdjęć z niecierpliwością oczekiwaliśmy spotu reklamowego. Kiedy wreszcie się pojawił trudno nam nie kryć odrobiny rozczarowania. Nie sposób nie zwrócić uwagi na odrobinę banalne ujęcie tematu. A reklama reżyserowana była w końcu przez samą Sofię Coppolę.

Historia uczucia między Natalie a przystojnym Francuzem oprócz kilku naprawdę interesujących kadrów, niczym szczególnym nie zachwyca.

Miało być kontrowersyjnie i seksownie, z zachowaniem elementów delikatności, subtelności i łagodności. Z tych wszystkich przymiotników zgodzić się możemy jedynie z ostatnimi trzema.

Z pozytywnych aspektów jednak, nie sposób nie napisać o tym, że sama Natalie wygląda olśniewająco, a subtelny klimat nawiązujący do tradycji Miss Dior Cherie został zachowany. Nowa reklama odchodzi od obowiązujących do tej pory kwiatowych klimatów, co również jest niezaprzeczalnym plusem.

Zobaczcie wideo i wyraźcie swoją opinię:

Miss Dior CherieMiss Dior Cherie Miss Dior Cherie

Zobacz również:

Zobaczcie też:

Nowe perfumy Rihanny - bardzo osobiste

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Słuchaj Zapis fonetyczny

Więcej o: