Trendy fryzjerskie. Na wiosnę przypomnij sobie o opaskach!

Artystyczny nieład na włosach to jedna z nowych, modnych propozycji nadchodzącego sezonu. Dodaj do tego opaskę i fryzura gotowa!

W wiosennych trendach zauważyć można tęsknotę za naturą . Połączmy więc swobodę i zabawę z delikatnością i naturalnością. Dobry przykład mogą stanowić fryzury z pokazu Herve Legera . Włosy uczesane w kok wcale nie muszą być gładkie. Wręcz przeciwnie - delikatny bałagan na włosach jest mile widziany, sprawi, że uczesanie będzie wyglądało bardziej dziewczęco.

Opaski, cienkie skórzane rzemyki wokół głowy kojarzyć się mogą ze stylem hippie. Ale jak widać pasują również do zupełnie stylizacji w zupełnie innym stylu. Pomysłów na noszenie opasek jest bardzo wiele. Są one tym typem akcesoriów, które z powodzeniem urozmaicą każdą fryzurę.

Szpilki i grzebienie świetnie sprawdzą się, jako narzędzia podtrzymujące wymyślne upięcia , także doskonałe na wieczór koki.

Możemy też wybrać opaski w modnych tej wiosny żywych, wyrazistych kolorach lub ozdoby o motywach kwiatowych. Wybór jest ogromny!

Zajrzyj też do naszej galerii i zobacz zdjęcia z backstage'u pokazu Herve Legera!

Zobacz też:

Nowa, wiosenna kolekcja kosmetyków BeYu

Więcej o: