Intensywne nawilżanie z nową linią OLAY Active Hydrating

Nawilżanie jest podstawową i najważniejszą częścią w naszej codziennej pielęgnacji skóry. Z myślą o tym marka OLAY wprowadziła na rynek nową linię OLAY Active Hydrating.

Warunkiem zachowania piękniej i zdrowej cery jest jej prawidłowe jej nawilżanie . To właśnie ono jest niezbędne do utrzymania równowagi pomiędzy poszczególnymi funkcjami skóry a procesami zachodzącymi w jej wnętrzu. Dlatego też powinniśmy dbać o jej odpowiedni poziom nawilżenia przez cały czas.

Kremy z linii OLAY Active Hydrating powstały właśnie z myślą o tym. Ich zadaniem jest nawilżanie głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Zawarty w kremach kompleks aktywnie nawilżający ma pomagać skórze zatrzymać naturalną wilgoć, a także stopniowo uwalniać do jej wnętrza substancje nawilżające.

Produkty z linii OLAY Active Hydrating:

OLAY Active Hydrating Krem na dzień dla cery normalnej i suchej - zawiera glicerynę i wazelinę. Krem wnika w skórę chroniąc ją przed utratą naturalnego nawodnienia i ulepszając jej umiejętność utrzymania nawilżenia.

OLAY Active Hydrating Krem na dzień dla cery wrażliwej - nie zawiera składników zapachowych i barwników. Ma za zadanie odpowiednio nawilżyć naskórek tak, aby usprawnić funkcję obronne skóry.

OLAY Active Hydrating Hydro-żel dla cery mieszanej i tłustej - przezroczysty, o lekkiej konsystencji, szybko i łatwo się wchłania nie pozostawiając wyczuwalnej warstwy na skórze, nie blokuje porów. Szczególnie zalecany do skóry przetłuszczającej się. Zawiera glicerynę i witaminę B5.

OLAY Active Hydrating Emulsja aktywnie nawilżająca dla cery suchej, normalnej i mieszanej - to nowa, ulepszona formuła Beauty Fluid - pierwszego produktu OLAY. Zawiera glicerynę, wazelinę i oleje mineralne. Unikalna formuła działa jak nośnik, dostarczając skórze aktywne składniki odżywczo-nawadniające i chroniące ją przed utratą naturalnego nawilżenia. Emulsja ma lekką konsystencję, więc szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy, dlatego też można używać jej pod makijaż.

OLAY Active Hydrating Krem na noc - Zawiera dużą dawkę gliceryny. Krem ma za zadanie pobudzać naturalne procesy regeneracyjne naskórka, stopniowo uzupełniając ochronny płaszcz wodno-lipidowy, a także zwiększając zdolność skóry do utrzymania nawilżenia przez dłuższy czas.

Sugerowana cena produktów z linii OLAY Active Hydrating: 16,99 pln

Więcej o: