Lady Gaga o nowych perfumach: "to zapach ekskluzywnej prostytutki"

Określenia takie jak: kwiatowy, piżmowy, czy owocowy zdecydowanie nie znajdą zastosowania w butelce nowych perfum lady Gagi.

Lady Gaga rozpoczyna pracę nad swoim nowym zapachem. Oczywiście, jak też można było się spodziewać nie będą to perfumy podobne do żadnych innych!

Gwiazda ma zupełnie inną koncepcję! Chce, by jej nowe perfumy miały zapach "ekskluzywnej prostytutki".

W rozmowie z dziennikarzami australijskiego Radia 2DayFM artystka mówiła:

To będzie zapach ekskluzywnej prostytutki. Poza tym zależało mi, aby wyodrębnione zostały zapachy: krwi i nasienia. To perfumy, ale wcale nie pachną jak one. To coś zupełnie innego. Zapachy pierwotne. Do produkcji pobrali próbkę mojej własnej krwi, każdy więc będzie miał odrobinę mnie na skórze w dosłownym znaczeniu".

Mimo, że dla większości z nas opis ten nie będzie budził przyjemnych skojarzeń, które zwykle przywodzą na myśl perfumy - jesteśmy przekonani, że sprzedaż nowego, pikantnego zapachu będzie biła rekordy popularności na całym świecie.

Najwidoczniej mięsne kreacje Lady Gagi natchnęły ją do jeszcze bardziej odważnych pomysłów promocji swojej osoby.

Kontrowersyjne pomysły Lady Gagi od dawna budzą skrajne emocje. Gwiazda lubi szokować i na tym właśnie buduje swój wizerunek. Pojawia się jednak pytanie, jak daleko się jeszcze posunie. Czy, oby nie jest to już przesada?

Lady Gaga. Jej kariera nabrała już oszałamiającego tempa. Zgarnia nagrody - jedna po drugiej. Szokuje na każdym kroku. Cały świat za nią szaleje. Ale czy ktoś powie o niej, że jest naprawdę ładna?Lady Gaga. Jej kariera nabrała już oszałamiającego tempa. Zgarnia nagrody - jedna po drugiej. Szokuje na każdym kroku. Cały świat za nią szaleje. Ale czy ktoś powie o niej, że jest naprawdę ładna? fot. AP/Chris Pizzello

Zobacz również:

Lady Gaga dla MAC Viva Glam

Pomysł na perfumy Lady Gagi jest:
Więcej o: