Salma Hayek pracuje nad własną linią kosmetyczną

Salma Hayek, która od dawna marzyła o wprowadzeniu na rynek własnej marki kosmetycznej wreszcie dopięła swego! Nowa linia zostanie wprowadzona na rynek już za rok!

W wywiadzie dla T Magazine Salma Hayek zdradziła, że już w przyszłym roku będą do kupienia produkty z jej własnej linii kosmetycznej Nuance.

Zawsze marzyłam o stworzeniu własnej linii kosmetyków. Moja babcia zmarła w wieku 96 lat, bez żadnej zmarszczki na twarzy. Powinniście też zobaczyć moją mamę! Mamy swoje rodzinne sekrety na zachowanie tak młodego wyglądu. Na przykład na pewno nie zdawaliście sobie sprawy, że odpowiednie przygotowanie owoców Mamey, a następnie wtarcie ich w rzęsy sprawia, że zaczynają one rosnąć!".

Salma pochodzi z Meksyku. W swej nowej linii planuje ona wykorzystać na szeroka skalę lecznicze właściwości roślin.

Na przykład Concha Nacar oraz Tepezcohuite od wielu lat wykorzystywane są w rodzinie Salmy. Z powodzeniem redukują oznaki starzenia się skóry. Tepezcohuite znany jest też ze swych właściwości regeneracyjnych. Stosuje się go na przykład w leczeniu poparzeń. Noncha Nacar z kolei likwiduje plamy oraz przebarwienia. To właśnie na tych dwóch składnikach bazować będą produkty pielęgnacyjne.

45-letnia Salma Hayek wygląda absolutnie wspaniale! Sam jej wygląd będzie doskonałą wizytówką!

Fot. Matt Sayles AP

Zobacz również:

Olejek kokosowy - naturalny sposób na zdrowe włosy

Więcej o: