Doda na otwarciu Celebrities Cocktail & Music Club

Dorota Rabczewska pojawiła się jako gość specjalny na inauguracji nowego krakowskiego klubu. Sprawdźcie jak się prezentowała!

Doda była gościem specjalnym na imprezie otwierającej nowy klub Celebrities Cocktail & Music Club przy Rynku Głównym w Krakowie. Co ciekawe Stowarzyszenie Ryszarda Nowaka miało zorganizować pikietę przeciwko gwieździe , ale plany te nie doszły do skutku. Na imprezie pojawili się: Bronisław Cieślak z synem, aktorka Anna Cieślak i krakowscy piłkarze m.in. Mirosław Szymkowiak z Wisły Kraków. Oficjalnie wstęgę na scenie przecięła Doda - gość specjalny, która chwilę później zrobiła niedługie show.

Piosenkarka przyjechała lekko spóźniona - weszła do klubu w otoczeniu ochroniarzy i fotoreporterów, by po kilkunastu minutach zaśpiewać dla publiczności kilka utworów z najnowszej płyty oraz wielki przebój Sabriny "Boys" (Summertime Love), którym zakończyła swój występ.

Doda jako gość specjalny na inauguracji nowego krakowskiego klubu Celebrities Cocktail Doda jako gość specjalny na inauguracji nowego krakowskiego klubu Celebrities Cocktail  fot. Michał Murawski

Dorota miała na scenie czarne lakierowane klasyczne czółenka na szpilce, seksowne czarne body z poszerzonymi ramionami, rękawem 3/4 oraz mnóstwem doszytych dżetów, które połyskiwały w świetle fleszy. Warto zwrócić uwagę, że miała pomalowane na turkusowo skronie i część włosów, tak jak na imprezie Viva Comet . Poza sceną Doda chodziła w białym tank topie, czarnym pasku wysadzanym ćwiekami i czarnych spodniach.

Zapraszamy do obejrzenia zajawki z występu Doroty Rabczewskiej na filmiku oraz GALERII zdjęć z otwarcia klubu.

 
Więcej o: