Lea Michele - najlepszy makijaż ostatniego tygodnia

Lea Michele na oskarowej imprezie Vanity Fair zwracała uwagę nie tylko swoją kreacją, ale również przepięknym makijażem.

24-letnia aktorka na imprezie pojawiła się w błyszczącej cekinami sukni Roberto Cavalli . Długa do kostek suknia, mimo, iż wyglądała imponująco - prezentowała się odrobinę zbyt ciężko. Mamy wrażenie, że znacznie lepiej pasowałaby do kogoś starszego.

Nadrobiła jednak dodatkami oraz świetnie dobranym makijażem! Biżuteria Lorraine Schwartz oraz wieczorowy smokey eyes przykuwały uwagę.

Przede wszystkim, makijaż ładnie pasował do kolorystyki kreacji. Tradycyjnie "przydymione oko" dodatkowo pomalowano perłowo-granatowym cieniem. Nadało to spojrzeniu głębi i bardzo ładnie komponowało się z ciemną oprawą oczu Lei Michele.

Nie sposób nie zwrócić również uwagi na ładnie wymodelowaną bronzerem oraz różem twarz. Dopełnienie makijażu stanowiła pomadka o delikatnie brzoskwiniowym odcieniu.

Potrzebne do wykonania makijażu kosmetyki znajdziecie między innymi w nowej kolekcji MAC Wonder Woman

Pomadka z nowej kolekcji MAC Wonder Woman, cena: 83złPomadka z nowej kolekcji MAC Wonder Woman, cena: 83zł Fot. materiały PrasoweReflects Glitter, cena: 97złReflects Glitter, cena: 97zł Fot. materiały prasowe

Jak wam się podoba?

Reflects Glitter, cena: 97złAP/Carlo Allegri

Reflects Glitter, cena: 97złJEN LOWERY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jen Lowery / Splash News

Zobaczcie również inne makijaże!

Sarah Harding

Jak podoba wam się makijaż Lei Michele?
Więcej o: