Stylizacja paznokci po brytyjsku! Anglicy szykują się na ślub Księcia Williama!

Wielkimi krokami zbliża się ślub Księcia Williama z Kate Middleton. To jedno z największych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Anglicy przygotowują z tej okazji nawet projekty stylizacji paznokci!

Ślub już 29 kwietnia! Anglicy oczekują na ten wielki dzień z niecierpliwością. W między czasie umilając sobie czas przygotowaniami. Da się zauważyć dbałość o najmniejsze szczegóły. Nawet specjalnie zaprojektowane ślubne lakiery do paznokci, czy specjalne tipsy ze zdjęciem młodej pary.

Na ślub Księcia Williama i Kate Middleton zaproszono około 1900 osób . Na liście znajduje się wielu monarchów, przywódców państw i szefów dyplomacji, którzy 29 kwietnia przybędą do opactwa Westminster w Londynie.

Wystosowano nawet instrukcję dotyczącą garderoby. Prosi się, by Panie na ceremonię ślubną przygotowały dwie, trzy kreacje. Pierwsza ma być skromna z obowiązkowym kapeluszem - do kościoła, koktajlową i wieczorową na uroczystości weselne. Panowie proszeni są o włożenie mundurów wojskowych, fraków lub garniturów biznesowych.

Projektanci prześcigali się już w projektach sukni ślubnej dla Kate Middleton. Który kreator mody nie marzyłby, bowiem o tym, by przyszła księżniczka założyła w tym wyjątkowym dniu suknię jego autorstwa?! Dziś wiemy już, że suknie będą dwie. Ta, w której Kate pojawi się w katedrze będzie miała długie rękawy. Natomiast na przyjęciu wystąpi w innej kreacji. Przyszła panna młoda chce utrzymać w tajemnicy, kto jest projektantem.

Wciąż jeszcze trwają spekulacje na temat butów Kate. Projekty przygotowali między innymi tacy projektanci jak: Guiseppe Zanotti, René Caovilli, Cesare Casadei , Manolo Blahnik, oraz Georgina Goodman .

W naszej galerii dla przypomnienia możecie obejrzeć projekty sukni!

SOLARPIX.COM/EAST NEWS/SFE

Zobaczcie również:

Projektanci walczą o uwagę Kate Middleton

Więcej o: