Kelly Osbourne - miłośniczką różowych pomadek!

Kelly Osbourne świetnie czuje się w różowym kolorze pomadki. Ostatnio zdecydowała się na najmodniejszy w nadchodzącym sezonie intensywny, neonowy odcień!

Jeszcze niedawno tak intensywny odcień różu uważany był za szczyt kiczu - dziś powraca na sam szczyt makijażowych trendów! W wiosennym sezonie to właśnie neonowy róż będzie jednym z najmodniejszych kolorów na ustach.

Gwiazdy niemal natychmiast się do niego przekonały. Wśród nich znalazła się również Kelly Osbourne, która wybrała wyrazisty odcień do galowego makijażu na tegorocznym rozdaniu Oskarów. Kelly od dawna jest fanką różu na ustach. I tym razem udowodniła, że może wyglądać dobrze i stylowo.

Makijaż z wykorzystaniem mocnego różowego akcentu na ustach wykorzystała na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Jil Sander .

Dziś nie tylko Kelly przekonała się do tego koloru! Oprócz modnej pomarańczy, gwiazdy coraz chętniej sięgają po wyraziste róże . Moda przyzwyczaja nas do tego, że jest absolutnie nieprzewidywalna. Parę miesięcy temu nikt, by nie przypuszczał, że ulubiony kolor Katy Perry będzie jednym z dominujących trendów w wiosennym makijażu!

Kulisy pokazu Jil Sander:

EAST NEWS/Greg Kessler

Dowiedz się jak nosić odcień neonowego różu

Neonowy róż pomadki to waszym zdaniem:
Więcej o: