Pokaz Garetha Pugh. Nowe trendy w stylizacji paznokci

French do góry nogami, kolorowe minx'y i śmiałe kolory to najnowsze propozycje dotyczące modnej stylizacji paznokci. Zobaczcie propozycję z pokazu Garetha Pugh.

Ostatnio dużo pisze się o modnych naklejkach na paznokcie . Również projektanci coraz chętniej sięgają po nie uzupełniając swoje stylizacje.

Kreatywność kreatorów mody nie zna granic. Minx'y w kolorze błękitu i złota na pokazie Garetha Pugha zostały użyte nie tylko na paznokciach. Projektant wpadł na pomysł zastąpienia nimi cieni do powiek! Powieki mieniły się zatem metalicznym złotem, zupełnie jak paznokcie, w stylizacji których wykorzystano najnowsze trendy.

Podobnie jak we francuskim manicurze wykorzystano 2 kolory, ale w zupełnie inny sposób. Tym razem podkreślona zostaje druga końcówka paznokcia. Prezentuje się ciekawie i elegancko, a przy okazji zupełnie niebanalnie.

Stylizacją paznokci do pokazu Garetha Pugh zajęła się Katie Shilingford. Użyła w niej błękitnych, matowych minx'ów, a macierz paznokcia została ozdobiona półksiężycowym wycięciem naklejki w kolorze złota (odcień przywodzi nam na myśl starożytny Egipt).

Wbrew pozorom nie jest to trudne do wykonania! Potrzeba jedynie odrobinę precyzji.

Jak wam się podoba?

Zobaczcie również:

Minx'y. Manicurzystki gwiazd wprowadzają nowe kolekcje

Więcej o: