"Niedbałe" upięcie w stylu Blake Lively fryzurą na każdą okazję

Niesforne upięcia zajęły miejsce nieśmiertelnych kucyków. Doceniły je gwiazdy udowadniając, że to szybka i efektowna fryzurą absolutnie na każdą okazję.

Blake Lively w temacie trendów w makijażu i fryzurach jest zawsze na bieżąco. Parę dni temu bohaterka "Plotkary" pojawiła się na uroczystej kolacji zorganizowanej na cześć jej współpracy z Chanel .

Pisaliśmy już na temat samej kreacji oraz dodatków, nie sposób jednak nie zwrócić uwagi na jedną z najmodniejszych i jednocześnie najprostszych do wykonania fryzur ostatnich miesięcy! Gwiazdy oszalały na jej punkcie, bo po pierwsze wygląda znacznie ciekawiej niż standardowy kucyk , a jej wykonanie nie zajmuje za to więcej niż pięć minut. Z pozoru niechlujne upięcie dodaje dziewczęcego uroku i pasuje absolutnie do każdej stylizacji. Zarówno do wieczorowej i bardzo eleganckiej sukienki, jak do codziennie noszonych jeansów i t-shirtów.

Instruktaż:

1) Włosy powinny być świeżo umyte. Dla uzyskania efektu, takiego jak u Blake - możesz je również wymodelować na dużą szczotkę, aby zyskały na objętości.

2) Możecie zostawić grzywkę lub zebrać wszystkie włosy w koński ogon. Pamiętajcie jednak o tym, by nie zaczesywać ich zupełnie na gładko - fryzura ma sprawiać wrażenie lekkiego bałaganu na głowie.

3) Kolejną gumką do włosów przewiążcie włosy w połowie. Powstały "koczek" musicie teraz ułożyć, powyciągać niektóre kosmyki, a inne poupinać.

Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobaczcie wideo:

 

Zobaczcie też:

Two tone hair w stylu Moniki Brodki

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Słuchaj Zapis fonetyczny

Więcej o: