Christina Aguilera znów pracuje nad nowym zapachem. Już szóstym!

Minęło zaledwie sześć miesięcy od pojawienia się ostatniego zapachu artystki Royal Desire, a ona już pracuje nad kolejną, szóstą butelką. Czy, to oby nie przesada?

Zapach nazywać się będzie Secret Poison. Informacje o tym zostały oficjalnie potwierdzone przez Smashbox Studios kilka dni po głośnym aresztowaniu gwiazdy i jej chłopaka. Pomimo ostatnich kłopotów z prawem i narkotykami - Christina mocno pracuje nad tym, by zapach pojawił się już wkrótce.

3 marca odbyła się sesja zdjęciowa na której gwiazda pojawiła się wraz z synem, z którym stara się teraz spędzać każdą wolną chwilę (a przynajmniej tak utrzymuje). Pierwsze zdjęcie możecie zobaczyć już teraz. Klimat jak widać wciąż nawiązuje do poprzednich reklam.

Jak dotąd nie pojawiły się żadne informacje kiedy dokładnie zapach trafi na rynek. Podejrzewamy, że stanie się to już niebawem. Na wiosnę, najpóźniej latem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym wydanym zapachem stoją pieniądze. Jednak odnosimy nieodparte wrażenie, że gwiazda zamiast na jakość - coraz bardziej stawia na ilość. A to raczej nie wróży nic dobrego. Trudno nie zwrócić uwagi, że gwiazda robi wszystko, by nie zniknąć ze świata showbiznesu. Niestety trochę na siłę...

Christina Aguilera w Nowym Jorku, maj 2008r. fot. Turgeon/Rocke/Splash News/East NewsChristina Aguilera w Nowym Jorku, maj 2008r. fot. Turgeon/Rocke/Splash News/East News Christina Aguilera fot. Turgeon/Rocke/Splash News/East News

Zobacz również:

Milla Jovovich bez makijażu

Czy wydawanie kolejnych perfum Christiny Aguilery to przesada?
Więcej o: