Julie Benz udowadnia, że klasyka nie jest nudna!

Gwiazda znana z serialu "Dexter" i filmu "Piła" w prostej, ale efektownej stylizacji na premierze "The Decision".

Partnerka Dextera -Rita - z wielokrotnie nagradzanego serialu o tym samym tytule pojawiła się na premierze filmu "The Decision" w klasycznej stylizacji, na którą składała się cielista bluzka, ołówkowa spódnica, pierścionek z miętowym kamieniem, czarna kopertówka i czółenka na szpilce w kolorze góry.

Całość, mimo że wyjątkowo prosta i standardowa, wyglądała bardzo elegancko i idealnie komponowała się z urodą aktorki. "Smaczkiem" okazał się zdobny pikowany pas ze skóry przy spódnicy i ciekawy krój bluzki odsłaniający ramiona , zachowujący przy tym jednak klasę. Podoba się nam również ledwo zauważalny akcent w postaci miętowego pierścionka. Ten zestaw to fantastyczna odmiana od często spotykanych stylizacji wulgarnych, kiczowatych i niechlujnych. Oby gwiazdy i gwiazdki , które nie mają pomysłu na swoją garderobę, brały przykład i postawiły na wyśmienitą elegancką klasykę!

Ocena Luli : 10

Julie Benz znana z serialu Dexter i filmu Piła na premierze The DecisionJulie Benz znana z serialu Dexter i filmu Piła na premierze The Decision fot. East News

Więcej o: