Warsztaty modowe pod okiem Macieja Zienia - wygraj udział!

Od 30 marca do 1 kwietnia we wrocławskiej Renomie będą trwały warsztaty konkursowe dla młodych projektantów. Przyszli kreatorzy zaprojektują suknie wieczorowe pod okiem Macieja Zienia, a najlepszy z nich wygra staż w jego atelier. Jak wziąć udział w rywalizacji?

W ramach festiwalu aTAK Mody 30 marca ruszą w Renomie warsztaty konkursowe "Start! Fashion!, prowadzone przez Macieja Zienia. By wziąć w nich udział, należy do 27 marca rzesłać swoje zgłoszenie na adres: konkurs@renoma-wroclaw.pl (imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy).

Oto komunikat organizatora:

Temat konkursu: zaprojektuj minimalistyczną sukienkę wieczorową

Przebieg konkursu:

I etap:( 30.03 godz.: 16:00): wszyscy zarejestrowani uczestnicy zostaną poproszeni o narysowanie projektu sukienki wieczorowej. Rysunki wykonywane będą na miejscu. Prosimy o nie przysyłanie wcześniej żadnych prac, ani nie przynoszenie ich ze sobą. Na wykonanie rysunku będzie ok. 1,5 godziny.

II etap: ( 31.03- 1.04; godz.: 10:00-18:00). Jury spośród rysunków wybierze 10 najlepszych. Autorzy tych prac przejdą do II etapu konkursu, który będzie polegał na uszyciu projektu (według rysunku).

Najważniejsze informacje:

* Na miejscu wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają niezbędne pomoce krawieckie takie jak: materiał, nożyczki, igły, nici. Dodatkowe elementy "zdobnicze" należy przynieść ze sobą.

* Wszyscy uczestnicy będą szyć swoje projekty z tego samego białego materiału. Do dyspozycji uczestników będą również maszyny do szycia.

* Udział w konkursie jest bezpłatny

* ogłoszenie wyników nastąpi 2 kwietnia.

Lula zaprasza do udziału!

Więcej o: