Keira Knightley na rozdaniu nagród Jameson Empire

Nagrodzona za całokształt twórczości aktorka w niebanalnej sukience...

Keira Knightley pojawiła się na rozdaniu nagród Jameson Empire i otrzymała znaczącą statuetkę "Empire Hero", czyli nagrodę specjalną gali. Nagrodę wręczył James McAvoy, który w swojej krótkiej mowie wyjaśnił dlaczego aktorka, z którą grał w "Pokucie", zasługuje na to wyróżnienie:

W moim przekonaniu, odbiorcą tej nagrody jest postać zupełnie wyjątkowa spośród wszystkich gwiazd filmowych w tym kraju. Gwiazda ta jest wyjątkowo utalentowana. Gwiazda ta jest piękna. Gwiazda ta jest ikoną mody. Gwiazda ta poszukuje ciekawych wyzwań, wybierając tylko najciekawsze oferty spośród wielu. Gwiazda ta jest fanem West Ham United i pomimo tego, że jest gwiazdą to bardzo mocno stąpa po ziemi. Gwiazda, o której mowa tryumfuje na wszystkich tych polach.Jestem dumny, że mogłem z nią pracować, jestem dumny, że się znamy (...)

Gwiazda pojawiła się na rozdaniu nagród w delikatnej sukience z cekinami w kształcie kwiatków, kołnierzykiem i wycięciami na ramionach z kolekcji Rodarte Fall 2011 RTW. Do niej dobrała czarne satynowe czółenka.

Keira ma swój styl, a ta sukienka idealnie się w niego wpisuje - grzeczna, odrobinę pensjonarska i niewymuszona. Podoba się nam dobranie do niej fryzury sprawiającej wrażenie naturalnej i niewystylizowanej oraz lekko połyskliwych czółenek, które pasują do cekinowych detali. Plus za brak biżuterii, która zrobiłaby konkurencję pięknie odbijającej światło sukience. Jedyny minus, w naszym mniemaniu, to złe operowanie wysokością umieszczenia dwóch poziomych linii w okolicach talii i bioder, co sprawia, że sylwetka wygląda nieco dziwnie, ale to już "zasługa" projektu.

Ocena Luli : 9

Keira Knightley na rozdaniu nagród Jameson EmpireKeira Knightley na rozdaniu nagród Jameson Empire fot. East News

Więcej o: