Lily Cole na rozdaniu nagród czasopisma "Empire" w Londynie

Rozdanie nagród magazynu "Empire" już za nami. Na tym londyńskim wydarzeniu pojawiła się między innymi sławna modelka o buzi dziecka i aktorka, która wystąpiła u boku najlepszych aktorów młodego pokolenia w filmie "Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła". Sprawdźcie jak się ubrała!

Lily Cole znają wszyscy - to jedna z najsłynniejszych angielskich modelek i przyzwoita aktorka. Na galę rozdania nagród Jameson Empire wybrała iście wiosenny zestaw składający się z plecionej opaski, żółtej sukienki z domu mody Prada i białych sandałków z czarnymi paskami od Miu Miu .

Do plusów zdecydowanie zaliczyć można brak biżuterii i kolor sukienki, który wpisuje się w wiosenno-letni trend na nasycone barwy. Nie podoba się nam za to pewna dysproporcja - biodra są najszerszym punktem ciała modelki, a mimo to zostały wyeksponowane przez obcisły w tym miejscu krój. Naszym zdaniem, Lily powinna postawić na falbany opadające na ramionach, które poprawiłyby proporcje sylwetki. Jak widać, zasady ubioru nie są tylko dla pulchnych. Skoro już się czepiamy, wolałyśmy modelkę w rudych włosach - ten kolor jest bardzo kontrastowy i mało subtelny.

Ocena Luli : 8

Lily Cole na rozdaniu nagród Jameson EmpireLily Cole na rozdaniu nagród Jameson Empire fot. East News

Więcej o: