Wygraj netbooka i jedź z nami na Fashion Week - zadanie II!

Lula.pl i Blox.pl szukają modowych korespondentów! Laureaci naszego konkursu otrzymają netbooka Packard Bell a także możliwość wyjazdu na łódzki Fashion Week Poland, prasową akredytację i okazję do promowania swojego talentu... Rusza zadanie II, w którym macie takie same szanse!

O co chodzi? Razem z platformą Blox.pl postanowiliśmy rzucić wyzwanie osobom piszącym w sieci właśnie o modzie, a dla których zainteresowanie dziedziną fashion nie kończy się na robieniu zdjęć swoich i cudzych stylizacji. Raz w tygodniu zlecamy Wam zadanie, które realizujecie na przestrzeni swoich blogów. Autorzy najlepszych prac otrzymają od nas atrakcyjne nagrody:

Trzyosobowa grupa laureatów pojedzie z nami na FashionPhilosophy Week Poland w Łodzi i zrelacjonuje dla nas najważniejsze pokazy. Wasze gorące, pochlebne ale i kontrowersyjne opinie zostaną opublikowane, a my zafundujemy Wam podróż do Łodzi, zapewnimy Wam zakwaterowanie, akredytacje prasowe i... niespodziankę. Każdej a także każdemu z trójki szczęśliwców sponsor akcji - firma Packard Bell - sprezentuje nowiutkiego netbooka Packard Bell Dot S stylizowanego na Moleskine.

Właśnie zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w ramach I zadania konkursu. Dziękujemy bardzo za Wasze wpisy. Startujemy z Zadaniem II:) Pamiętajcie - możecie zgłaszać wiele wpisów, w każdym zadaniu.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj .

Zadanie 2. (czas realizacji od 06.04 - 10.04)

Na swoim blogu na platformie Blox.pl (Jeszcze takiego nie masz? Załóż go TU , tak szybko, jak to możliwe :)) opublikuj recenzję sesji zdjęciowej lub kampanii marki odzieżowej, która ukazała się w tym roku w dowolnym polskim lub zagranicznym magazynie o tematyce modowej.

Blogową notkę koniecznie otaguj lula sesja .

Więcej o konkursie

Więcej o: