Anne Hathaway na premierze filmu "Rio"

Aktorka uwielbiana przez wszystkie fashionistki za rolę w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" pojawiła się ostatnio na niebieskim dywanie podczas pokazu filmu "Rio" w pięknej ciemnej sukience. Sprawdźmy czyj to projekt i jakie dodatki dobrała gwiazda!

Anne Hathaway intensywnie promuje film "Rio" , w którym użycza swojego głosu. Na jedną z premier wybrała granatowo-fioletową sukienkę Gucci z kolekcji na wiosnę i lato 2011 . Kreacja ma krótki rękaw, długość mini, trzy rzędy frędzli wokół dekoltu i mnóstwo koralików na prawie całej długości. Do tego dobrała sandały "Malika" z tej samej kolekcji i okulary "kujonki", z których śmiała się, że przełamują szykowność sukienki.

Nas urzeka ta wspaniała, skomplikowana sukienka na perfekcyjnym ciele aktorki. Buty pasują idealnie, ale nic w tym dziwnego - identyczny zestaw miała na sobie Chanel Iman prezentująca tę kreację na pokazie ( GALERIA ). "Geek Chic" uzyskany dzięki okularom może się nie podobać, można uznać je też za niepasujący do czerwonego (w tym wypadku niebieskiego) dywanu , ale nas Annie przekonuje w tych "kujonkach". Mimo to odejmujemy punkt za dwa sprzeczne ze sobą powody - ryzykowny dobór nieeleganckich okularów i brak ryzyka w doborze butów, czyli zwyczajne "pójście na łatwiznę".

Ocena Luli : 9

Anne Hathaway na premierze filmu RioAnne Hathaway na premierze filmu Rio fot. East News

Więcej o: