Blake Lively na zjeździe fanów komiksu "WonderCon"

Gwiazda "Plotkary" i ulubienica Karla Lagerfelda pojawiła się na imprezie "WonderCon", która odbyła się w Moscone Center w San Francisco. Miała na sobie niebanalną dwukolorową sukienkę - jesteście ciekawe czyjego projektu?

Ta stylizacja będzie budziła albo niesmak, albo zachwyt - okaże się w Waszych komentarzach, ale do rzeczy. Kreacja pochodzi z kolekcji na wiosnę i lato 2011 domu mody Carven . Składa się z trzech części - stanika w kontrastowym kolorze, bluzki z wielkim dekoltem oraz rozkloszowanego dołu typu "spódnica-spodnie" (dokładniej widać to na zdjęciu z GALERII ). Do sukienki Blake dobrała buty Christian Louboutin , model "Tres Décolleté" , który ma bardzo wycięty przód. Do tego czerwona szminka pasująca do szpilek i diamentowa biżuteria.

Obiektywnie patrząc - kompletnie nie ma się do czego przyczepić! Wszystko pasuje do siebie kolorystycznie, jest dobrze dobrane do okazji i figury noszącej, a do tego nietuzinkowe i modne. Mimo to, poza oceną wtrącimy, że te buty widziane przez nas wcześniej na stronie Luboutin budziły wątpliwości co do znalezienia potencjalnych właścicielek - a jednak...

Ocena Luli : 10

Blake Lively na zjeździe fanów komiksu WonderConBlake Lively na zjeździe fanów komiksu WonderCon fot. East News

Więcej o: