Rachel McAdams na 64. Festiwalu Filmowym w Cannes

Kanadyjska aktorka filmowa i telewizyjna w pięknej kreacji podczas sesji do filmu "Midnight in Paris" w Cannes. Sprawdź skąd pochodzi ta ozdobiona kwiatami sukienka i jak oceniłyśmy stylizację gwiazdy!

Rachel McAdams to aktorka grająca główną rolę kobiecą (Inez) w najnowszej komedii romantycznej Woodyego Allena pt. "Midnight in Paris" . Gwiazda pojawiła się w Cannes na sesji promującej ten obraz w białej sukience o prostym kroju i z kwiecistymi ozdobami na ramionach oraz biodrach. Kreacja pochodzi z kolekcji Maxime Simoens na wiosnę i lato 2011. Do niej dobrała czółenka peep toe na szpilce w cielistym kolorze od Salvatore Ferragamo .

Aktorka dokonała świetnego wyboru! Delikatne kolory skutecznie podkreśliły jej urodę, a cała stylizacja idealnie wpisała się w trendy na pastelowe i naturalne barwy oraz proste kroje. Kolejny plus za minimalną ilość odciągającej uwagę biżuterii - w tym wypadku w formie szerokiej obrączki, która uzupełniła stylizację. Jedynym elementem do poprawki jest naszym zdaniem odcień butów , który mógłby lepiej współgrać z ozdobami na sukience i odcieniem skóry noszącej. Biorąc pod uwagę małą ilość elementów, przez co wzrasta ich znaczenie w stylizacji, postanowiłyśmy odjąć za to aż dwa punkty.

Ocena Luli : 8

Rachel McAdams na 64. Festiwalu Filmowym w CannesRachel McAdams na 64. Festiwalu Filmowym w Cannes fot. East News

Rachel McAdams na 64. Festiwalu Filmowym w CannesRachel McAdams na 64. Festiwalu Filmowym w Cannes fot. East News

Więcej o: