Ola Kwaśniewska na imprezie Zostań gwiazdą Cannes by Dessange

Polska celebrytka w jasnym, wiosennym i dziewczęcym zestawie. Podoba Wam się?

Ola Kwaśniewska pojawiła się wczoraj na imprezie Zostań gwiazdą Cannes by Dessange . Miała na sobie białą spódniczkę, koszulkę w paski z koronkowym dekoltem i jasnobeżowe szpilki peep toe. Do tego dobrała czerwone okulary-kujonki oraz beżowo-czarną torebkę.

Gwiazdka wyglądała świeżo, młodzieńczo i promienne. Ten zestaw świetnie sprawdził się wiosenną porą. Niestety, nie wszystko było idealnie. Zauważyłyśmy, że Ola ma sentyment do tej torebki i nie potrafi się z nią rozstać i chyba stąd ten wybór. Niestety, nie pasuje ona kolorystycznie, ani stylowo. Jest za ciężka i zbyt wyrazista w porównaniu do reszty romantyczno-marynarskiego stroju. Podobnie okulary - odrobinę za bardzo odcinają się od ubrania i butów. Pasowałyby, gdyby Ola zmieniła te delikatne szpilki na coś cięższego, może bardziej letniego i z dodatkiem czerwieni. Poza tym, świetny kobiecy zestaw na ciepłe dni.

Ocena Luli : 7

Ola Kwaśniewska na imprezie Zostań gwiazdą Cannes by DessangeOla Kwaśniewska na imprezie Zostań gwiazdą Cannes by Dessange fot. Kapif

Więcej o: