Natalia Kukulska na otwarciu butiku Paprocki i Brzozowski

Natalia Kukulska w czarno-białym zestawie. Ciągłe modowe eksperymentowanie się opłaciło! Zobaczcie same!

35-letnia Natalia Kukulska pojawiła się ostatnio na otwarciu nowego butiku Paprocki i Brzozowski , który oferuje odzież pret-a-porter . Projektanci mówili, że szukali pomieszczenia z przeznaczeniem na atelier na zupełnie innej ulicy, ale gdy z niej wracali natknęli się na tę kamienicę. Zauroczeni z miejsca zmienili lokalizacyjne plany. Panowie urządzali butik przy pomocy projektantów wnętrz, ale nie słuchali ich zawsze - gołębie miały pojawić się na ścianach w przymierzalni, a bohaterowie wieczoru umieścili je w głównej sali bez ich wiedzy ;)

Piosenkarka była jednym z gości na tej imprezie. Miała na sobie czarno-biały strój składający się z białej koszulki z długim rękawem i czarnym napisem, szortów w paski, żakietu, pasiastych sandałów i małej torebki.

Całość wyglądała bardzo starannie, ale nie była przestylizowana. Natalia postawiła na proste fasony i minimalną ilość dodatków - bransoletki i obrączkę. Gwiazda , po serii modowych wpadek, zaskoczyła nas świeżą i atrakcyjną stylizacją, do której nie można się przyczepić. Oby tak dalej!

Ocena Luli : 10

Natalia Kukulska na otwarciu butiku Paprocki i BrzozowskiNatalia Kukulska na otwarciu butiku Paprocki i Brzozowski fot. Kapif

Natalia Kukulska na otwarciu butiku Paprocki i BrzozowskiNatalia Kukulska na otwarciu butiku Paprocki i Brzozowski fot. Kapif

Więcej o: