Katie Holmes w seksownej sukience Contrarian Bibb

Mama znana z rozpieszczania córki Suri pojawiła się 26-go czerwca na premierze "Don't Be Afraid Of The Dark" w Los Angeles w niebywale seksownej sukience. Czyżby postanowiła dla odmiany wyglądać na wypoczętą i kobiecą?

Kate Holmes kojarzymy ostatnio z plotek na temat jej zmęczonej cery, smutnych min i ubrań, które wyglądają jak wyciągnięte z szafy męża. Domyślamy się, że ma dużo obowiązków i stąd stawia przede wszystkim na wygodę, ale powinna częściej robić dzień dla siebie i stroić się z takim efektem jak na premierze "Don't Be Afraid Of The Dark"!

Aktorka miała na sobie czarną sukienkę z rozkloszowanym dołem i odsłoniętymi plecami z kolekcji Contrarian Bibb . Do niej dobrała cieliste czółenka z ostro zakończonym noskiem od Lanvin i biżuterię Jennifer Meyer .

Na tym zdjęciu nie widzimy już niedospanej mamy Suri, a przepiękną kobietę, która postawiła na sukienkę łączącą dziewczęcość z seksapilem. Wyglądała fantastycznie, ale z powodzeniem mogła zrezygnować z jednego z dwóch elementów biżuterii lub nie zakładać jej wcale.

Ocena Luli : 9

Katie Holmes na premierze Don't Be Afraid Of The DarkKatie Holmes na premierze Don't Be Afraid Of The Dark fot. East News

Więcej o: