Zuzanna Bijoch twarzą Proenza Schouler j/z 11/12

Louis Vuitton, Chloe a teraz Proenza Schouler! Zuzanna Bijoch podbija branżę i pnie się po szczeblach kariery w niesamowitym tempie.

Ostatnio pisaliśmy o kolejnym sukcesie młodej, polskiej modelki. Zuzanna Bijoch została twarzą francuskiego domu mody Chloe i zastąpiła Małgosię Belę. W ciągu kilku miesięcy awansowała również o cztery pozycje w rankingu models.com i zajmuje już 23 miejsce. Teraz do portfolio dołączyła również kampanię reklamową marki Proenza Schouler na jesień/zimę 2011/12 do której zdjęcia zrobił Willy Vanderperre.

Polka pozuje w kreacjach w eklektycznych kolorach i wzorach rodem z kalejdoskopu . Jej blada cera kontrastuje z tłem i barwnymi strojami przez co to ona wyłania się na pierwszy plan. Na jednym ze zdjęć wygląda jakby grzała twarz na słońcu, na drugim patrzy w siną dal. Wielbiciele jej urody będą zachwyceni tą kampanią, choć pojawiają się również głosy przeciwników, którym nie bardzo podoba się zatrudnianie 17-latek. My się cieszymy, że kolejna Polka dołączyła do światowej czołówki i radzi sobie znakomicie.

Więcej o Zuzannie:

Zuzanna Bijoch - przyszłość należy do niej >>

Zuzanna Bijoch w kampanii Louis Vuitton

Zuzanna Bijoch - pierwsza okładka Vogue'a

Więcej o: