Kim Kardashian weźmie ślub w sukni od Very Wang

Kim Kardashian ujawniła na swoim blogu, że to Vera Wang zaprojektuje jej suknię ślubną. Celebrytka poślubi koszykarza Krisa Humphriesa 20. sierpnia tego roku.

Kardashian napisała, że jest bardzo podekscytowana współpracą z projektantką. Jako przyjaciółka rodziny, Wang była pierwszym wyborem dla Kim. Zresztą, spójrzmy prawdzie w oczy, każda szanująca się amerykańska celebrytka musi wyjść za mąż w kreacji projektu Very, od gwiazdek telewizji do córek prezydentów ( bajkowa suknia Chelsea Clinton ). Wang jest absolutnym numerem 1 rynku luksusowych sukien ślubnych w USA.

Amerykanka jest znana z bardzo kobiecych, zwiewnych projektów. Jej specjalność to szyfony, tiule i organzy. Romantyczne kreacje tworzone są z wielu metrów tkaniny - marszczonej, układanej, ciętej laserem w efektowne falbany. Wystarczy przypomnieć sobie wcześniejsze kolekcje ślubne projektantki, opisywane przez Lulę: na wiosnę 2011 i wiosnę 2010 .

Jak myślicie, czy romantyczny styl Very Wang pasuje do ostentacyjnie seksownej Kim Kardashian ? Dotąd gwiazdka lubiła pokazywać się w bardzo głębokich dekoltach i opinających sukienkach od Herve Legera . Oczywiście suknia ślubna wymaga więcej powagi, ale i tak decyzja Kardashian wydaje się radykalnym zwrotem stylistycznym.

Czy projekt dla Kim będzie w podobnym stylu co aktualna, bardzo udana, kolekcja Wang? Czekamy na efekt końcowy!

Czy Kim Kardashian będzie dobrze wyglądała w sukni ślubnej Very Wang?
Więcej o: