Gwiazdy na koncercie Coldplay

Ostatni koncert Coldplay, dedykowany tragicznie zmarłej Amy Winehouse, przyciągnął kilka znanych twarzy. Porównajcie streetowe stylizacje gwiazd!

Środowego wieczoru Coldplay zagrali na kampusie Uniwersytetu Kalifornii. Występ w bliskiej odległości zwabił gwiazdy i gwiazdki Hollywoodu, a Lindsay Lohan z siostrą dostała ponoć zaproszenie od samego Chrisa Martina.

LiLo była co najmniej niechętna do pozowania fotoreporterom. Możemy jednak podziwiać (?) jej rockowy strój. Króciusieńkie szorty przepasała Hermes i zestawiła z prostym topem oraz kraciastą koszulą. Niby wszystko w porządku, ale mamy wrażenie, że polskie open'erowiczki są bardziej kreatywne.

Z kolei Camilla Belle postawiła na styl boho. Długą sukienka w czarno-białe printy ożywiła czerwoną mikrotorebką. Rozpuszczone włosy, płaskie sandały i niezobowiązująca biżuteria uzupełniają wyluzowany look w klimacie neohippie.

Najbardziej elegancki zestaw pokazała Kate Bosworth . Jej przejrzysta koszula Missoni pochodzi z kolekcji na Jesień 2011. Do tego proste szare płócienne spodnie,  biała torebka od Chanel i szpilki Isabel Marant . Elegancje zestawu przełamuje tylko rockowa, nieco potargana fryzura z turkusowymi końcówkami. ( Więcej na temat kontrowersyjnej koloryzacji gwiazdy )

Która gwiazda wyglądała na koncercie Coldplay najlepiej?

Która aktorka wyglądała najlepiej na środowym koncercie?
Więcej o: