Frida Gustavsson w zimowym lookbooku H&M

Frida Gustavsson kolejny raz wzięła udział w sesji kolekcji H&M. Tym razem w lookbooku promuje zimowe propozycje szwedzkiej sieciówki.

Gigant odzieżowy do swoich kampanii reklamowych zatrudnia najlepsze modelki świata, ale od pewnego czasu do lookbooków wybiera szwedzką modelkę. Frida Gustavsson po raz kolejny wystąpiła w katalogowej sesji H&M. Zdjęcia do zimowego lookbooku zrobił Andreas Sjödin.

Piękna modelka uczesana w prosty kucyk zaprezentowała kolekcję na zimę 2011/12. Pudełkowe żakiety oraz geometryczne sylwetki zainspirowane latami 60. zaprezentowane zostały w modny sposób - zestawione w kontrastujące bloki kolorystyczne. Warto zwrócić na buty z fioletową podeszwą! W zimowej kolekcji znajdziemy proste sukienki, dzianiny, topy i spodnie w odcieniach niebieskiego i fioletu doprawionego bielą. Pojawił się również kolor nadchodzącego sezonu - żółć .

Frida w najnowszym lookbooku jak zwykle wygląda uroczo. Jej wielkie, niebieskie oczy o melancholijnym spojrzeniu przyciągają wzrok. Doskonałe są również pozy , które dodają dynamizmu prostym stylizacjom. Ta 18-latka idealnie pasuje do stylistyki H&M.

Więcej o: