Net-a-Porter - przewodnik na sierpień 2011

Nie wiecie w co się ubrać w sierpniu? Styliści butiku Net-a-Porter Wam podpowiedzą. Zobaczcie najnowszy przewodnik o modzie tego luksusowego butiku.

Sklepy internetowe się zmieniają, a jednym z przodowników w jest Net-A-Porter butik luksusowy. Sklep założyła Nathalie Massenet a po 10 lat sprzedała grupie luksusowej Richemont. Zastrzyk gotówki i wsparcie wielkiego koncernu pozwoliły wprowadzenie innowacji. na Od tego czasu widać przyspieszenie rozwoju. Oprócz tygodniowych propozycji i sezonowych lookboków pojawiły się też comiesięczne sesje tzw. "fashion guide ". Dziś przedstawiamy sierpniowe propozycje.

Ostatnia sesja Net-a-Porter to propozycja dla wielbicielek mody. Od kolorowych printów Dolce&Gabbana, przez cętki Robert Cavalli, po cekiny i cieniowania. Sierpniowy przewodnik o modzie podzielony jest na trzy części . Każdą z nich zrealizował inny zespół . Kai Z. Feng sfotografował Nikę Lauraitis, Jonas Brenan - Tiffany a Benjamin Lennox - Dominikę Grnovą. Każdy z nich w swoim stylu zinterpretował główny temat, którym był mariaż pomiędzy modą a muzyką.

Richemont kupuje Net-A-Porter

Sklepy internetowe źródłem inspiracji?

Więcej o: