Emma Watson w magazynie i-D

Aktorka kwitnie po zakończeniu przygody z Harrym Potterem. Po okładce lipcowego Vogue, nadszedł czas na sesję dla lifestyle'owego magazynu i-D.

Autorem najnowszych zdjęć aktorki jest Mariano Vivanco . Emma została uwieczniona w słonecznym ogrodzie, przy użyciu filtrów barwnych. Szczególnie udany jest portret Emmy, w którym Vivanco uzyskał efekt rozproszonego światła.

Tak jak w przypadku zdjęć Mario Testino dla Vogue , styliści postanowili wydobyć kobiecość młodziutkiej aktorki. 21-letnia Emma pozuje w luksusowe, złotej marynarce, a jej makijaż i zaczesane do tyłu włosy sprawiają, że aktorka zmienia się w wampa. Emma Watson na okładce Vogue nie do poznaniaEmma Watson na okładce Vogue nie do poznania fot. Skan magazynu Vogue

Jednak w sesji dla i-D Emma wydaje się bardziej naturalna . Plenerowe ujęcia świetnie podkreślają dziewczęcą urodę aktorki. Przypomina na nich uroczą młodą dziewczynę, która przypadkowo znalazła się na dorosłym garden party. Każda sesja Emmy sprawia, że z niecierpliwością czekamy na jej kolejną kampanię dla Lancome !

Która wersja Emmy podoba Wam się bardziej ? Porównajcie galerie: i-D i Vogue .

Więcej o: