Magdalena Frąckowiak w Dansk

Już pisaliśmy o zdjęciu z okładki tego czasopisma, które nas dosłownie zachwyciło, ale o tej sesji po prostu musimy wspomnieć. Jest doskonała.

Magdalena Frąckowiak może być zadowolona, bo do swojego portfolio dołączyła niesamowitą sesję zdjęciową. Zdjęcia zrobił Aitken Jolly, a stylizacją zajął się Anders S?lvsten Thomsen. Fotografie sprawiają wrażenie, jakby została uchwycona rzeczywistość i magia zarazem. Rozmazane cienie przypominające duchy i klimatyczna atmosfera podkreślają aurę tajemniczości. Do tego czarno-biała stylistyka a całość sprawia dosłownie niesamowite wrażenie .

Zdjęcia przyciągają uwagę i warto jest obejrzeć. Magdalena jako "królowa lody" wręcz poraża. Jest zmysłowa, tajemnicza i hipnotyzująca . To jedna z najlepszych sesji, w jakiej wzięła udział. Klimat na pograniczu "Miasteczka Salem", w "Wywiadu z wampirem" wciąga i zwraca uwagę.

The Ice Queen - Magdalena Frackowiak plays it sensually cool for Dansk Magazine's latest issue. Styled by Anders S?lvsten Thomsen in a strict color combination of white and black, Magdalena delivers editorial gold in front of Aitken Jolly's lens.

Więcej o: