Emilia Nawarecka i Monika Sawicka w kampanii Celine j/z 11/12

Kolejne dwie Polki podbijają świat modelingu. Emilia Nawarecka i Monika Sawicka zostały twarzami marki Celine na jesień/zimę 2011/12.

Emilia Nawarecka ma 17 lat i pochodzi z Opola. Ma 178 centymetrów wzrostu. Karierę rozpoczęła w listopadzie 2007 roku, gdy na zakupach wypatrzyła ją scout. Po roku zmieniła agencję na D'Vision,a teraz współpracuje m.in. z NEXT NY. Młoda piękność wzięła udział w pokazach m.in. 3.1 Phillip Lim, Akris, Albino, Alexandre Hercovitch, Altuzarra, Antonio Marras, Doo.Ri, Jean-Charles de Castelbajac, Jil Sander, Luca Luca, Maison Martin Margiela, Marc Jacobs, Peter Som, Rodarte, TSE, Wunderkind. W swoim portfolio ma wiele doskonałych sesji, a teraz dołączyła do niego ważną kampanię reklamową Celine. Razem z Moniką Sawicką i Kirsi Pyrhonen pozowały przed obiektywem Juergena Tellera.

Monika Sawicka jest bardziej znana niż Emilia. Ta 23-latka trafiła do zestawienia TOP 10 nowych twarzy w modelingu na wiosnę 2011 przygotowanego przez Angus Munro i Noah Shelley z AM Casting. Ta piękna Polka ma 178 centymetrów i niebieskie oczy, które hipnotyzują. Modelingiem zajmuje się od 6 lat, ale dopiero teraz została zauważona. Jej pierwszym, wielkim sukcesem był udział w kampanii reklamowej Dsquared2 na wiosnę/lato 2011. Wystąpiła u boku Anny Jagodzińskiej. W tym roku zadebiutowała na wybiegu podczas nowojorskiego tygodnia mody . Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w pokazie Proenza Schouler i Phillip Lim. A teraz jest twarzą Celine.

Obu modelkom gratulujemy!

Więcej o: