Ostatnie okładki Beyoncé - która najlepsza?

Po sesji dla Harper's Bazaar, wokalistka trafiła na okładkę InStyle. Która okładka podoba Wam się bardziej?

Rajd okładkowy Beyoncé trwa. Tym razem gwiazda pojawiła się na okładce InStyle. Przy okazji udzieliła wywiadu, w którym opowiadała o swojej trudnej ścieżce do sukcesu:

Poświęciłam tak wiele jako dziecko i jako nastolatka. Nie żałuję tego, bo koncentrowałam się na pracy. Kiedy jesteś młody - masz 18, 19 lat - masz energię i determinację. To jest ten czas, w którym musisz pracować najciężej jak możesz. Teraz jestem kobietą i dlatego, że już poświęciłam bardzo dużo karierze, mogę skoncentrować się na moim małżeństwie. Mogę zdecydować, że chcę mieć dzieci.

Diva chyba osiadła na laurach i zamiast nowych hitów możemy spodziewać się powiększenia rodziny. Beyoncé opowiedziała też jaka jest jej recepta na relaks:

W wolnym czasie najbardziej lubię po prostu siedzieć na kanapie i oglądać telewizję. Muszę wyznać, że moją wstydliwą przyjemnością jest program "Jersey Shore".

Takie wyznanie może być kluczem do serca młodszej publiczności albo samobójstwem PR-owym. Wszak firma Abercrombie & Fitch płaci uczestnikom reality show MTV za... nienoszenie ich ciuchów.

Podoba Wam się okładka InStyle? Nas nie przekonuje złota sukienka Dolce&Gabbana . Błysk, cekiny i dolcegabbanowe gwiazdki to już klęska urodzaju. Wokalistka lepiej się prezentuje w bardziej szlachetnych wcieleniach.

Która okładka Beyoncé wydaje Wam się najbardziej udana? InStyle , Harper's Bazaar czy może lipcowego numeru magazynu W ? Porównajcie w GALERII !

Zobaczcie też filmik z sesji dla InStyle:

Więcej o: