Zombie Boy i Andrej Pejic razem!

Tego jeszcze nie było! Po raz pierwszy Zombie Boy i Andrej Pejic wystąpili razem w kampanii reklamowej. To najbardziej niesamowity duet wszech czasów!

Markę Ausländer założył Ricardo Bräutigam , który na sezon wiosna/lato 2012 proponuje kolekcję nawiązującą do tematyki religijnej, jak choćby krzyże czy napisy w stylu "Oh lord, I have sinned". Połączenie tych kontrowersyjnych projektów z dwoma najbardziej wyrazistymi męskimi modelami wydaje się czymś naturalnym. Nikt lepiej nie zaprezentowałby tej kolekcji niż Andrej i Rick. Panowie wzięli udział w pokazie mody brazylijskiej marki Auslander podczas tygodnia mody Fashion Rio i można było się spodziewać tego, że pojawią się również w kampanii. Ci dwaj modele, to najczęściej obserwowani mężczyźni w branży, którzy bez wątpienia zapewnią rozgłos każdej marce. Androgyniczny Andrej Pejic zwraca uwagę swoją niebywałą urodą. Na niektórych zdjęciach wygląda piękniej niż niejedna koleżanka z branży. A Rick Zenest znany jako Zombie Boy słynie z niesamowitych tatuaży pokrywających całe ciało. Razem tworzą niewątpliwie najciekawszy duet sezonu.

W kampanii Ausländer Andrej i Rick pozują w mniej szokujących stylizacjach niż podczas pokazu, choć styliści Antonio Frajado i José Camarano nie mogli się powstrzymać przed upodobnieniem Andreja do kobiety. Pozuje on w wysokich majtkach oraz krótkich bluzeczkach odkrywających brzuch. Zdjęcia zrobił Marcelo Krasilcic. Sesja jest prosta - klasyczne zdjęcia na jasnym tle bez zbędnych zabaw i dodatków, a mimo to przyciągnęła uwagę mediów. Wiadomo dlaczego - ten duet to nowoczesne znaczenie hasła "piękna i bestia" .

Andrej Pejic - uniwersalny model przyszłości >>

Zombie Boy - Rick Zenest >>

Więcej o: