Agyness Deyn w kampanii Martens

Agyness Deyn została twarzą swojej ulubionej marki obuwniczej i promuje kultowe buty Dr Martens.

Naszym zdaniem nie ma lepszej ambasadorki marki Dr Martens niż Agyness Deyn, która przez lata propagowała kultowe buty nosząc je na co dzień. Dlatego o kampanii z jej udziałem nie możemy nie wspomnieć, chociażby dlatego, że piękna modelka w filmie reklamowym opowiada o swoim pierwszym zawodzie miłosnym.

Przypuszczam, że to jest jak żałoba, nie?" mówi Agyness - "To tak, jakby ktoś umarł, bo jesteś tak zaangażowany w tę osobę; to tak jakby część siebie zmarła, wiesz? (...) Przypuszczam, że jesteście, jak yin i yang, a potem trzeba spróbować i poczuć całą siebie ponownie."

Pannie Dynn na romantycznych zdjęciach zrobionych przez Gavina Watsona towarzyszy przystojny Ash Stymest. Oboje wystylizowani zostali na współczesnych dandysów. Agyness w androgynicznej charakteryzacji wygląda, jak James Dean. Kampanię zatytułowano "First and Forever" nawiązując do pięknej miłości. Marka Dr Martens chce nakłonić ludzi do dzielenia się swoimi doświadczeniami oczywiście dotyczącymi noszenia ich kultowych butów.

 
Więcej o: