Louis Vuitton kolekcja pre-fall 2011

Louis Vuitton zaprasza nas w niesamowitą podróż w szwajcarskie góry. Zdjęcia oraz film prezentujący kolekcję pre-fall są stylowe, wytworne i dosłownie zapierają dech w piersiach. 

Francuska marka Louis Vuitton propaguje stylowe podróżowanie i odwołuje się do swojego dziedzictwa. Kolekcja pre-fall została zaprezentowana właśnie w takim stylu, który możemy podziwiać na zdjęciach, jak i na filmie promocyjnym.

Sesja została zainspirowana wystawą "Louise Bourgeois: The Fabric Works" pokazywaną w Wenecji oraz stylistyką Art Deco z przełomu lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Zdjęcia zrobił Mark Sega l, któremu udało się stworzyć niesamowite ujęcia. Modelki, Olga Sherer i Julia Saner wystylizowane na gwiazdy Hollywood podróżują samolotem do szwajcarskiej oazy spokoju. Piękne wnętrze prywatnego samolotu, eleganckie dodatki i luksusowe auto tworzą wrażenie stylowego przepychu, który jednak nie przytłacza. To bogactwo na dobrym poziomie, nie ociekające złotem ani ostentacyjnymi symbolami luksusu. Kobiety są eleganckie i przypominają prawdziwe damy, które można było spotkać w na początku XX wieku. Podziwiając efekty zespołu musimy przyznać, że świat, który zaprezentowali jest zachwycający . Zobaczcie sami. Na pewno będziecie pod wrażeniem.

 
Więcej o: