Modowe wzloty i upadki na gali MTV Video Music Awards

Jak co roku na gali MTV VMA mało kto pamiętał o teledyskach. Ceremonia kręciła się wokół gwiazd, ich kreacji i... zaokrąglonego brzuszka Beyonce. Sprawdźcie, kto najlepiej poradził  sobie na czerwonym dywanie!

Kto oglądał niedzielną galę VMA , ten wie, że po raz kolejny na rynku muzycznym zatriumfowała płeć piękna. 5 z 8 najważniejszych nagród trafiło w ręce kobiet! Statuetki zdobyły m.in. Katy Perry , Nicki Minaj i oczywiście Lady Gaga . Pamiętacie ubiegłoroczną "mięsną sukienkę" , która wywołała burzę medialną? Tym razem powodem do dyskusji stała się jej sceniczna zmiana... płci! Artystka przebrała się za swoje męskie alter ego, Jo Calderone i wyglądała jak... zagubiony beatnik.

Nagrodę wywalczyła też Britney Spears . Była "księżniczka popu" niestety przegrała z kretesem na czerwonym dywanie, prezentując się w lśniącym kombinezonie Moschino . Britney chyba nie wyciągnęła wniosków z występu na VMA 2007, który przeszedł do historii największych modowych (i wokalnych) wpadek. Zobaczcie video!

 

Największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyła się jednak Beyonce . Żona Jay'a Z w końcu potwierdziła plotki o swojej ciąży. Gwiazda zaprezentowała się w szlachetnej kreacji Lanvin i wyglądała zjawiskowo. Taką Beyonce lubimy!

Na gali nie brakowało też modowych kosmitek. Najwięcej fleszy błyskało się przed gwiazdami "Jersey Shore" - amerykańskiego reality show i hiphopową piosenkarką Nicki Minaj , która przypominała bohaterkę japońskiej kreskówki.

GALERIA MTV VIDEO MUSIC AWARDS 2011

Więcej o: