Jon Kortajarena w kampanii David Yurman

Jon Kortajarena, jeden z najprzystojniejszych modeli świata, który naszym zdaniem bije na głowę Baptiste, po raz kolejny wziął udział w kampanii biżuteryjnej marki David Yurman. Fanki męskiego piękna muszą to zobaczyć.

Jon Kortajarena urodził się 19 maja 1985 roku w hiszpańskim mieście Bilbao. Karierę rozpoczął w 2003 roku po tym, jak przez przypadek odkrył go Eduardo Sayas. W 2008 został okrzyknięty modelem roku, w 2009 Forbes umieścił go na liście 10 najlepszych modeli świata, a w 2011 został okrzyknięty "ikoną uroku i męskości " i zajmuje 6 miejsce w rankingu najlepiej zarabiających mężczyzn przygotowanym przez models.com. Ten przystojny Bask wprowadza do kampanii męski urok, siłę i pewność siebie, której tak bardzo brakuje zniewieściałym modelom, jak np. Andrej Pejic. Jon jest reprezentantem starej ekipy, którą niestety powoli wypierają androgyniczni panowie.

W kampanii David Yurman Jon reklamuje biżuterię dla mężczyzn oraz okulary. Zdjęcia zrobił Peter Lindberg. Na czarno-białych fotografiach Hiszpan wygląda niezwykle. Damską część redakcji zachwyciła zwłaszcza fotografia w wodzie. Jon, który ma już za sobą aktorski debiut w słynnym filmie Toma Forda "Single Man " możemy zobaczyć również w wideo z kampanii. Wystąpił razem z przepiękną Arizoną Muse. Jak Wam się podoba jeden z najprzystojniejszych modeli na świecie?

 
 

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: