Coca-Cola Clothing - kolekcja ubrań słynnej marki

Markę Coca-Cola wszyscy doskonale znają, ale zaskoczeniem dla fanów słodkiego napoju może być to, że z czerwonym logo można również kupić ubrania.

Jeden z światowych gigantów, firma Coca-Cola już od 3 lat wypuszcza kolekcje odzieżowe, które dostępne są na rynku brazylijskim. Znajdziemy w niej zarówno propozycje dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Latem przeważają szorty, koszulki i inne letnie ubrania, a jesienią fani Coca-Coli mogą nosić bluzy z logo słynnej marki, ale nie tylko. Firma Coca-Cola Clothing oferuje również dżinsy, koszule i kurtki. W dodatku marka od kilku sezonów prezentuje swoje kolekcje podczas tygodnia mody Fashion Rio . Marka zadebiutowała w styczniu 2008 roku ,a za projekty odpowiedzialna jest Thais Rossiter, a w 2011 roku w Porto Alegre został otwarty pierwszy sklep.

Zaskakujące? Tak, nie tylko Was ta informacja zaskoczyła. My również jesteśmy pod wrażeniem. Naszym zdaniem fani gazowanego napoju bardzo chętnie nosiliby koszulkę z logo Coca-Cola. To połączenie w najnowszej kolekcji wykorzystała marka Reserved, która oferuje kolekcję ubrań Pepsi. Podoba się Wam ten pomysł?

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: