Jessica Simpson zaprojektuje diamentową biżuterię!

Złotowłosa właścicielka imperium modowego chce zmierzyć się z diamentami. Czy znowu odniesie sukces?

Pamiętacie jak boska Marilyn Monroe w filmie "Mężczyźni wolą blondynki" śpiewała, że diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety? Słowa Marilyn na serio potraktowała potentatka amerykańskiej branży modowej - Jessica Simpson . Ulubienica kowbojów i autorka coveru Nancy Sinatry "These boots are made for walking" zapowiedziała wypuszczenie na rynek diamentowej biżuterii dla ekskluzywnego butiku Zales . Kolekcja będzie składać się z pierścionków, bransolet, kolczyków i naszyjników - wszystko wykonane ze złota, srebra i oczywiście diamentów.

"Biżuteria to bardzo osobista sprawa, wiele mówi o osobie, która ją nosi. Moja kolekcja odzwierciedla moją osobowość, taka właśnie jestem" - wyznaje Jessica

Linia zatytułowana będzie "Diamonds Are a Girls Best Friend" i pojawi się już w październiku. Ceny zaczynają się od $79 , a sięgają... $999 ! Jessica zapewnia, że jej produkty wykonane są ze smakiem i nutką artyzmu, jednocześnie są bardzo praktyczne i łatwo się je nosi. Artystka ma już na koncie kilkanaście projektów błyskotek, które stale realizuje dla Jessica Simpson Collection .

Piosenkarka na produktach sygnowanych swoim nazwiskiem zarobiła już... 750 milionów dolarów! Ciekawe czym jeszcze, po linii ubrań , butów , akcesoriów, perfum i biżuterii zaskoczy nas ulubienica Amerykanów?

Sprawdźcie naszą GALERIĘ z biżuterią Jessica Simpson Collection i oceńcie same czy projektantka ma szansę zostać królową diamentów!

Więcej o: