Okrycia wierzchnie Agaty Wojtkiewicz

Agata Wojtkiewicz poszerzyła swoją ofertę o kolekcję okryć wierzchnich idealnych na jesienne chłody.

Zdolna projektantka Agaty Wojtkiewicz słynie z kreacji ślubnych i pięknych sukienek na specjalne okazje, jak i na co dzień. Jednak najnowszą kolekcją Day Off udowodniła, że doskonale sprawdza się też jako projektantka okryć wierzchnich. Wykorzystała miękkie, naturalne skóry w kolorze koniakowym, jak i ekologiczne futra z których uszyła płaszcze i skórzane kurtki.

Zaprojektowane przeze mnie płaszcze łączą w sobie uniwersalną elegancję z nowoczesnym krojem oraz funkcjonalnością. Jednym słowem idealnie odpowiadają potrzebom współczesnej kobiety. Wszystkie utrzymane są w ciepłej kolorystyce tabacco i kamel. Miękkie, kaszmirowe okrycia obszyte zostały sztucznym futrem i wzbogacone skórzanymi paskami, przewiązanymi wokół pasa." - powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Okrycia wierzchnie Agaty Wojtkiewicz dostępne są w dwóch długościach - mini i midi. Projektantka wykorzystała elementy dopinane na ekspres projektantka, dzięki czemu możemy zadecydować, którą długość wolimy. Nam pomysł Agaty bardzo się podoba.

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: