Bliźniaczki Olsen w charytatywnej akcji butów TOMS

Olsenki pojechały ze swoją kaszmirową kolekcją TOMS do... Hondurasu. Zobaczcie jak "dziwne" siostrzyczki radzą sobie w roli wolontariuszek.

Siostry Olsen ostatnio skarżyły się na swoje dzieciństwo, które upłynęło na nagraniach do serialu "Pełna chata" . Mary-Kate napisała nawet książkę, w której o swoje "koszmarne" dorastanie obwinia rodziców.

Kiedy patrzę na swoje zdjęcia z dzieciństwa czuję, że to jakaś obca osoba. Nikomu nie życzę takiego dzieciństwa! - pisze aktorka.

Niedawno swój "psi" los Olsenki , miały okazję skonfrontować z najmłodszymi mieszkańcami Hondurasu w ramach charytatywnej ( marketingowej?) akcji TOMS . Właścicielki marki ubrań The Row zaprojektowały kaszmirową kolekcję butów, którą postanowiły rozdać dzieciakom z Tegucigalpa. Szczęśliwcy dostali buty o wartości 140-150 dolarów!

"Możliwość współpracy z TOMS to dla nas zaszczyt, jesteśmy dumne, że mogłyśmy uczestniczyć w tak ważnej akcji." - komentują siostry.

 

TOMS to marka, która powstała po to aby pomagać dzieciom pochodzącym z najbiedniejszych zakątków świata. Wszystko zaczęło się od pamiętnej wizyty w Argentynie, popularnego podróżnika Blake Mycoskie. Blake wrócił do Argentyny jeszcze w tym samym roku z 10.000 par butów dla najmłodszych z przedmieść. W jego głowie pojawiła się wtedy koncepcja "One for One" , czyli na każde sprzedane buty, jedna para trafia do dzieci z potrzebujących regionów. Tomsy regularnie kupują Angelina Jolie , Agyness Deyn , Keira Knightley czy Blake Lively .

Czy milionerki żyjące w luksusie są rzeczywiście wiarygodne? Mamy nadzieję, że po wizycie w Hondurasie Mary-Kate i Ashley przestaną robić z siebie ofiary (mody też). Jesteście ciekawi jakie buty zaprojektowały dla TOMS? Sprawdźcie naszą GALERIĘ!

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: