JANTAMINIAIU haute couture jesień zima 2011 - GALERIA!

Smutny jest świat bez Alexandra McQueena. Ale prawdziwy geniusz zawsze znajdzie naśladowców. Jeden z nich już stał się pupilkiem Lady Gagi.

Umarł król, niech żyje król! Królestwo mody nie zna próżni. Osierocona Lady Gaga wypatrzyła holenderskiego projektanta na paryskim tygodniu mody i od razu złożyła u niego zamówienia. Po tym jak kreacja Jantaminiau (nazwa marki to zrost imienia i nazwiska projektanta) pojawiła się w teledysku "Yoü And I", nazwisko Taminiau ma szanse zyskać rozgłos na rynku.

Holender wystawia swoje kolekcje couture w Paryżu nieprzerwanie od 2007, ale jak dotąd nie trafił na łamy Luli. Czas nadrobić ten błąd i pokazać Wam kolekcję "Nature Extends ", którą z twórczością McQueena łączy nie tylko inspiracja światem przyrody. Naturalna paleta barw przetykana odrobiną złota, cienkie podarte tkaniny, dziwaczne konstrukcje i niezgodne z fizyką obuwie - za tym wszystkim tęskniliśmy od czasu śmierci mistrza! W dodatku Jantaminiau podążył za miłością Lee do konstruowania odzieży z zupełnie dziwacznych surowców - tym razem jest to korek.

Obejrzyj pokaz Jantaminiau w GALERII !

Zwiedź z nami wystawę McQueena w Metropolitan Museum

Więcej o: