Sasha Pivovarova w "Beautiful Story" RESERVED

Pojawiła się długo wyczekiwana nowa odsłona kampanii RESERVED. Sasha Pivovarova lśni w Paryżu.

Osią serii kampanii pod hasłem "Beautiful Story" są modelki z wyrobioną renomą pokazane jako normalne dziewczyny. Reserved odpowiada na pytania kim były zanim doszły na szczyt i kim są, gdy schodzą z wybiegu. Nic dziwnego, że Reserved zawalczyło o współpracę z Sashą - 5. modelką rankingu models.com i jednocześnie malarką, pasjonatką filmu i literatury. Wcześniej marka współpracowała z Anią Jagodzińską , Karmen Pedaru , Tobiasem Sorensenem i Magdaleną Frąckowiak . Jesień należy do Sashy i przystojnego Brytyjczyka - Jacey Elthaliona (zobaczcie dokumentację backstage'u !).

26-letnia Pivovarova często pojawia się w sesjach dla popularnych sieciówek (ostatnio w lookbooku H&M ), ale kampania Reserved jest wyjątkowa. Za obiektywem stanął świetny duet fotografów - Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek - a charakter zdjęć idealnie pasuje do modelki. Nie tylko dlatego, że hipnotyzująca uroda Rosjanki świetnie prezentuje się na tle paryskich bulwarów, ale też ze względu na zainteresowania Sashy . Swobodne, ale szykowne stylizacje i lekko niedbały makijaż sprawiają, że modelka wygląda jak dziewczyna z bohemy. Modelka/artystka i jednocześnie żona malarza/fotografa mody, perfekcyjnie odnajduje się w Paryżu, mieście, kafejek, muzeów i galerii. kulisy kampanii Reserved jesień/zima 2011/12 - Sasha Pivovarovakulisy kampanii Reserved jesień/zima 2011/12 - Sasha Pivovarova fot. mat. prasowe

Bardzo ważnym elementem kampanii jest również tytułowa "piękna historia". W przypadku Sashy nie jest to scenariusz jak u Vodianovej - prosto z targu warzywnego na wybiegi. Pivovarova trafiła do zawodu niejako przypadkiem, gdy jej ówczesny chłopak (dziś mąż) pokazał jej zdjęcia w agencji. Modelka udzieliła Reserved obszernego foto-wywiadu, w którym opowiedziała o przerwanych studiach na historii sztuki, fascynacji malarstwem symbolicznym i własnej twórczości. Zdradziła też, że w wolnych chwilach najbardziej lubi posiedzieć w parku i poczytać coś z klasyki literatury europejskiej albo oglądać filmy Jarmusha . Ot, normalna, wrażliwa dziewczyna.

Koniecznie obejrzyjcie całą kampanię w GALERII ! Naszym zdaniem to najpiękniejsze "Beautiful Story"!

Porównajcie z nową kampanią Mango: Isabeli Fontana - paryska kampania Mango

Która paryska sesja podoba Wam się bardziej?
Więcej o: